Son Dakika:
Tarih 03.07.2009
Hit 9762
Paylaş
Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 0
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

SIYASET

Erener bu kez de Çelikbilek’e çattı

MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Şenel Ustabaşı’nın Çavuşbaşı’nda düzenlediği halk toplantısında konuşan Meclis üyesi Şenol Erener bu kez de AK Parti adayı Yücel Çelikbilek’e yönelik bazı ithamlarda bulundu.

 
MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Şenel Ustabaşı, İl Genel Meclis üyesi adayları ve Beykoz Belediyesi Meclis üyesi adaylarıyla birlikte Çavuşbaşı Yavuzselim Mahallesi’nde bir halk toplantısı düzenledi.

Yaklaşık 150’ye yakın Çavuşbaşı insanın katıldığı toplantıda Başkan Adayı şenel Ustabaşı ve meclis üyesi adayları konuşma yaptı.

Rüzgarlıbahçe Muhtarı Ahmet Okumuş’un sunumunu yapmış olduğu halk toplantısında konuşan Meclis üyesi Şenol Erener, geçtiğimiz günlerde bir dönem birlikte çalıştığı Beykoz Belediyesi eski Başkanı Alaattin Köseler’e yönelik sözleriyle gündeme gelmişti.

 
Şenol Erener bu kez de AK Parti Beykoz Belediye Başkan Adayı Yücel Çelikbilek’e yönelik bazı ithamlarda bulunarak, Beykoz Belediyesi önündeki balıkçı teknesinin Yücel Çelikbilek’in oğlunun olduğunun söylendiğini iddia etti. Bu iddia Erener’i dinleyenlerde şok etkisi yaratırken, seçim atmosferinin kızgınlaşmaya başladığı yorumları yapıldı.

Erener, AK Parti’den ayrılarak MHP’ye katılan Halime Kuş’u kastederek, AK Parti’de olduğu zaman konuşturulmadığını fakat şimdi gönül rahatlığıyla konuşabildiğini söylediğini de sözlerine ekleyerek, muhalefet partilerinin önerge vermesiyle birlikte Beykoz Belediye Başkanı Muharrem Ergül’ün arka kapıdan çıkıp gittiğini söyledi.

 
Osman Baydemir kadar yüreği olmayan Beykoz’u yönetmeye talip olmasın

“Belediyenin karşısında duran tekne kimin biliyor musunuz? Ben biliyorum kimin olduğunu söyleyeyim mi? Buyurun söyleyeyim.. Yücel Çelikbilek'in oğlunun diyorlar, balık ekmek satıyor arkadaşlar unutmayın” şeklinde konuşan Erener, “benim garip dürümcümün arabası bağlanıyor ve belediyeye bıçakla giriyor başkan yardımcısını bıçaklıyor… Bıçaklayan kim biliyor musunuz? Üniversite mezunu, cahil değil… Bir üniversite mezunu bunu yapıyorsa, bıçak kemiğe dayanmış demektir. Osman Baydemir kadar yüreği olmayan Beykoz’u yönetmeye talip olmasın” dedi.

 
Beykoz’un üzerinde hesaplar yapılıyor

Erener’in ardından konuşan MHP Beykoz Belediye Başkan Adayı Şenel Ustabaşı da Beykoz’un üzerinde martıların uçuştuğunu kaydederek, “Beykoz’u rant bölgesi olarak görüyorlar, Beykoz’un üzerinde hesap yapılıyor” dedi.

 
 
Köseler yeniden kandırmaya geliyor 

Bildiğiniz gibi 2B Yasası çalışmaları yapıldı ne yapıldı? Bize hiç utanmadan diyorlar ki, 2B'yi çıkarttık sizi rahat ettireceğiz. Bunlar ne yaptılar… Orman vasfını kaybetmiş arazileri bunlar hazineye kaydırdı neden hazineye kaydırdılar? Vatandaşa verirlerse vatandaş hak sahibi olacak vatandaşla uğraşması çok zor olacak”  şeklinde konuşan Ustabaşı, Rüzgarlıbahçe’den Çavuşbaşı’na gelen istikamette 65 tane binanın yıkılarak, yıkım yapılan bölgenin yeşil alan olacağının söylenmesine rağmen plazaların yapıldığını kaydetti.

Söz konusu bölgede plan tadilatı yapılarak, 1 yıl içinde 4 tane iş merkezi yapıldığının altını çizen Ustabaşı, oralarda yaşayan insanların Pendik, Kurtköy ve Ümraniye’ye göç etmek zorunda kaldıklarını belirtti.

Bunca yaşanlardan sonra Rüzgarlıbahçe’ye giden Alaattin Köseler’in, hatalarıyla geldiğini söylemesinin bir af dilemekten ziyade, sizi bir daha kandırmaya geldim demek olduğunu söyleyen Şenel Ustabaşı, Rüzgarlıbahçe halkının bu aldatmacanın farkında olduğunu ve gerekli tepkiyi koyduğunu söyledi. 

Haber Merkezi


 • hüseyin durmuş
  09.03.2009
  mhp beykoz meclis üyesi adayı genç bilgili halk arasında yaptığı çalışmalarla fazlasını hak eden VEDAT KAYA ya başarılar diler beykozlu olarak yanında ve emrindeyiz
 • CAN SEZER
  09.03.2009
  mehmet akif kılıç bey sen bence yol yakınken siyaseti bırak.ben bıraktım yararını gördüm.üzülen sen olursun.neden dersen verilen sözlerin hepsi seçimden sonra unutulur..
 • ceyda beykoz
  08.03.2009
  mehmet bey siz tersini söylemişiniz yol yakınken siz gelin mhp ye verin pişman olmazsınız..
 • erdem ozan
  08.03.2009
  sayın alı bey ben senol abıyı 20 senedır tanıyorum isterseniz ben size anlatabılırim nasıl tırnaklarıyla kazıyıp evı aldıgını o donemde berberlıkten baska bı iş yapmamıştır ve bir ev sahıbı olmustur.
 • alı genç çakır
  08.03.2009
  berber şenol iftira atma o tekne yücel başkanın oğluna ait değil sen önce tokatköyden körfez konutlarına uzanan hikayenin hesabını ver
 • Mehmet Akif KILIÇ
  07.03.2009
  Seçimi kaybediceğiniz nede olsa belli.MHP-CHP vs. hiç farketmez Seçimi gene halkın tek hizmetcisi olan AK PARTİ kazanıcak.Onun için çamur atmayalım lütfen.Hatta yol yakınken sizde gelin oyunuzu Sayın Yücel Çelikbilek için kullanın..
 • murat tırak
  07.03.2009
  ersan arkadaşım bu konu seni aşar neden biliyormusun basını takip etmediğin belli çünki o gümüşsuyulu kardeşim ihsan sabri öksüz ü makamına kadar girdi elinde bıçağı ile bunu istersen akp ilçe yönetimine sor doğruyu öğren senden ricam ama burdada özür dilemesi bil erdemli insanlar böyle yapar sende bilgi sahibi olursun umarım ben gazeteciyim ve bu bilgiyi de sana söylemekle zaafa düşmemeni istiyorum saygılar
 • hakan oz
  07.03.2009
  akp nın beykoz için düşüncelerini hiç begenmıyorum zengınlere vılla bogaz manzarası nasılsa fakır fukara bır yolunu bulur...ŞENEL ustabası allah yardımcın olsun..
 • Ersan Karahan
  07.03.2009
  ERENER YALAN SÖYLENİR DE BU KADAR DESTEKSİZ DE ATILMAZ BE KARDEŞİM. O TEKNE ORADA 2 SENEDİR VAR. SEN ÖNCE YALIKÖYE DEMİRLEYEN TEKNELERİN HESABINI VER. BİRDE KOMİSYONCULUK YAPTIĞIN İNŞAATLARIN HESABINI VER. İKİNCİSİ HANGİ BELEDİYE BAŞKAN YARDIMCISINI BIÇAKLAMIŞLAR BİDE BUNU SÖYLE DE BİLELİM. YALANIN BU KADARINA PES DOĞRUSU.
2014 © Beykoz Güncel Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Beykoz Güncel bu sorumluluğu yüklenmez.
Beykoz Güncel Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.

Beykoz Güncel'i Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle