Son Dakika:
Tarih 01.08.2012
Hit 4563
Paylaş
Yazdır Yazıcı dostu çıktı al
Resim 4 GÖR
Video 0
Akıllı Resim 0
Ses 0
Etiketler   Vahap Karaca   Yılmaz Avcu   Beykoz Polis Derneği   Birzat Mermer   Erkan Demirci   Fahrettin Soylu   Fahri Eker   Hakan Boydak   İrfan Mazlum Bekaroğulları   Leman Soylu  
İceriğe
ODAKLAN
  YAZI ARŞİVİNİ GÖR

GÜNCEL

Polis Derneği’nden müdürlere iftar…

Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Yönetimi, son 6 yılda Beykoz’da görev yapan Beykoz İlçe Emniyet Müdürlerini aynı iftar sofrasında topladı.

Beykoz Belediyesi’ne ait, Beytaş Teras Cafe’de yenilen iftar yemeğine Beykoz’da görev yapan ve şu anda İstanbul’un değişik ilçelerinde görevlerine devam eden; Üsküdar ve Beykoz’dan sorumlu İstanbul İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Boydak, Yılmaz Avcu, İrfan Mazlum Bekaroğulları ve iki hafta önce Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü görevine atanan Erkan Demirci’nin yansıra çok sayıda emniyet mensubu da katıldı.
Yapmış olduğu konuşmada, Beykoz’da son 6 yıldır görev yapan emniyet müdürlerini aynı iftar sofrasında görmenin kendisini son derece mutlu ettiğini söyleyen Beykoz Polis Hizmetlerini Geliştirme ve Destekleme Derneği Başkanı Birzat Mermer, yemeğin aynı zamanda kısa süre önce Beykoz İlçe Emniyet Müdürlüğü’ne atanan Erkan Demirci’ye de bir “hoş geldin” yemeği niteliği taşıdığını söyledi.
Beykoz İlçe Emniyet Müdür yardımcıları Tülay Çik ve Toplum Destekli Emniyet Projelerini yürüten Leman Soylu ve daha önce Beykoz’da görev yapıp şu anda Gaziosmanpaşa Emniyet Müdürü olan Fahrettin Boylu, Sancaktepe Emniyet Müdür yardımcısı Fahri Eker ve Vahap Karaca gibi isimlerinde hazır bulunduğu yemeğe Beykoz Polis Derneği’nden Erdal Öztürk, Yahya Yaşaroğlu ve Yaşar Kansak da katıldı.
Yaklaşık 2 saat süre ile devam eden yemek sonrası emniyet mensupları karşılıklı sohbetleriyle Beykoz’a yönelik anıların dile getirirken, sohbet sonrası ise çekilen toplu fotoğrafla Beykoz’da son 6 yıldır görev yapan İlçe Emniyet Müdürleri aynı karede donduruldu.

2014 © Beykoz Güncel Tüm Hakları Saklıdır. İzinsiz yazı, resim, videolar alınamaz. İçerik ekleyenlerin yazıları kendi sorumluluğundadır.
Beykoz Güncel bu sorumluluğu yüklenmez.
Beykoz Güncel Anadolu Yakası Gazeteciler Derneği Üyesidir.

Beykoz Güncel'i Ana Sayfam Yap | Sık Kullanılanlara Ekle